Смарт годинники для дорослих та дітей – розумна техніка для всіх

 

В наявності смарт годинники для дітей різних кольорів, підходять як для підлітків, так і для дітей різного віку – від 1 до 14 років (Q50 – 1-8 років, Q90 – 4-12 років, V7K(X10) – 8-14 років). На всі моделі – оригінальна гарантія продавця.

 

Зручна інтеграція з Android чи iOS-смартфонами, стильний дизайн, універсальні та корисні функції вбудованого помічника, функції “здоров’я” (лічильник кроків, лічильник калорій), сповіщення – усі переваги смарт годинників не перерахувати.


Переваги

Стильні та функціональні смарт годинники для дітей та дорослих вже встигли стати невід’ємною частиною життя сучасної людини. Смарт годинники для дорослих дозволяють залишити смартфон вдома при заняттях спортом; бути завжди на зв’язку – з кожним повідомленням чи дзвінком отримувати сповіщення через вібрацію чи інтерфейс гаджета; відстежувати денну активність (функція “лічильник кроків”). Дитячі смарт годинники дарують позитивні емоції та зручність користувачам. Батькам – більше спокою за своїх дітей з функцією постійного моніторингу місця перебування дитини з точністю до 3х метрів (в певних моделях). Дітям – можливість розважатись, бути на зв’язку з батьками, а в разі необхідності, скористатись функцією “SOS” і моментально сповістити батьків. Двосторонній зв’язок з телефоном дає можливість дітям як приймати так і здійснювати дзвінки зі свого маленького гаджета, користуватись смс-сповіщеннями; наявність камери в деяких моделях дає дитині можливість робити фото простим натисканням на кнопку.

умные часы для детей Q50 с GPS

На фото: Baby Smart Watch Q50

Функціональність смарт годинників для дітей

Оцінити функціональність для безпеки вашої дитини ви зможете під час літнього відпочинку на морі або в довготривалій подорожі. Годинник на руці в дитини – ще один фактор на користь вашого спокою за неї. В будь-який момент Ви зможете визначити де знаходиться ваша дитина, отримати сповіщення у випадку небезпеки чи якщо дитина загубилась. Діти – непосидючі та активні. Особливо в літній період. Особливо на пляжі, ще секунду тому вона була тут, і раптом зникла. Саме в такі хвилини можливість зв’язатись з дитиною голосом чи повідомленням буде дуже необхідною. Крім цього, можна знайти її по датчику GPS, вбудованому в усі смарт годинники для дітей.

У нашому каталозі ви знайдете різноманітні моделі на будь який смак та гаманець. Ви легко зможете підібрати необхідну модель, а наші менеджери завжди радо Вам в цьому допоможуть. Вашу купівлю ми доставимо до найближчого відділення Нової Пошти. Оплатити її Ви зможете при отриманні.

Якщо у Вас виникли питання, будь ласка, телефонуйте за номерами вказаними на сайті, ми з радістю Вам допоможемо! Вдалих покупок!